fbpx
Close

Anett Kontaveit võitis ka paarismängu avaringis

Anett Kontaveit lendpalli löömas. / Foto: Imago images/Scanpix

Anett Kontaveit osaleb Cincinnati WTA 1000 turniiril ka paarismängus, kus tema partner on 2017. aasta US Openi tšempion Sloane Stephens (USA).

Kui Tennisneti andmed on õiged, mängib Anetti esimest korda paaris Stephensiga, kellel ei ole samuti paarismängus kuigi säravaid saavutusi. Kuid nad suutsid koos mängides alistada avaringis Caroline Dolehide (USA) ja Storm Sandersi (Austraalia) 6:2, 3:6, 10:8.

Eesti/USA paari vastas olid tegelikult väga head paarismängijad. Sanders on paarismängus võitnud neli WTA tiitlit ja asub maailma edetabelis 19. kohal, aga Dolehide paikneb selles mänguliigis 33. kohal, kuid mai keskel oli koguni 21. Nii võiks isegi Kontaveit/Stephensi võitu pidada meeldivaks üllatuseks. Otsustavas tie-break’is olid võitjad ees 8:2, aga vastased viigistasid 8:8. Viimased kaks punkti kuulusid siiski Kontaveit/Stephensile.

Kuid teises ringis tuleb neil vastu veel tugevam paar, kuuendana asetatud Desirae Krawczyk (USA) ja Demi Schuurs (Holland). Krawczyk on segapaarismängus neljakordne suure slämmi turniiride võitja.

Kuna Anett täna üksikmängus väljakule ei tule, polnud eilne (või Eesti aja järgi tänaöine) koormus loodetavasti Anetti jaoks liiga raske.

scroll to top