fbpx
Close
PAF.ee

Anett Kontaveit: Su-Wei Hsiehi mänge on nauditav vaadata

– Tennis / Foto: Pixabay

Anett Kontaveit on WTA koduleheküljele ka lühidalt iseloomustanud oma tänast vastast. Tõsi, küsimus esitati pressikonverentsil, mis toimus enne, kui Caroline Wozniacki ja Su-Wei Hsiehi mäng polnud veel lõppenud.

Nii kiitis Anett selles vastuses tegelikult mõlemat mängijat, ent kuna Wozniacki kaotas, pole tema kohta öeldud arvamus hetkel tähtis. Kuid Hsieh on kunagi olnud ka Anetti treeningupartner – ajal, mil Taipei tennisisti treener Paul McNamee juhendas aeg-ajalt ka Kontaveiti.

“Tema mänge on nauditav vaadata,” ütles Anett Hsiehi kohta. “Ta kasutab väga palju erinevaid lööke. Ta on viimasel ajal suurepäraselt hakkama saanud. Tema vastu on raske mängurütmi leida, aga võitmiseks pean igal juhul ka ise väga hästi mängima.”

Premier Mandatory turniiril mängib Kontaveit veerandfinaalis esmakordselt. Raske on erinevaid saavutusi võrrelda, aga kui Anett peaks jõudma poolfinaali, siis esialgu tundub Wuhani Premier 5 turniiri finaal veel natuke parema saavutusena – seal ta sai ka rohkem punkte (585). Premier Mandatory poolfinaal annaks 390 punkti, võrdluseks tõi mullu Premier 5 poolfinaal Roomas Kontaveidile 350 punkti.

scroll to top