fbpx
Close

Treener Harri Neppi: tundus, et haigus pole Anetti mängule jälge jätnud

Anett Kontaveit. / Foto: Zumapress/Scanpix

Anett Kontaveidi tänahommikust võidumängu Su-Wei Hsieh’ üle jälginud treener Harri Neppi arvates polnud Eesti esireketi esituses haiguse mõju kuigivõrd märgata.

“Ma pole täpselt kursis, kui tõsine haigus Anettil oli, ent tema mängus küll midagi teistmoodi polnud. Võib-olla algul olid jalad natuke kinni, aga pärast jooksis väga nobedalt. Nii nagu ta augustis mängimise pooleli jättis, täpselt samal tasemel on ta ka tagasi,” leidis Neppi.

Neppi arvates on Hsieh oma lamedate löökidega üsna ohtlik vastane ja Anetti lihtvead olid osaliselt põhjustatud vastase heast palli paigutamisest. “Kindlasti ei olnud see mäng kerge. Tulemuse tegi kindlamaks asjaolu, et Anett nii päästis kui ka mõnikord pääses murdepallidest vastase vea tõttu. Igal juhul oli Anetti esitus hea, ei saa mingil juhul väita, et vastane tegutses nõrgalt,” ütles Neppi.

Treener jälgis pärast Kontaveidi ja Hsieh’ mängu lõppu ka eestlanna järgmise vastase Kiki Bertensi heitlust Dajana Jastremskaga. “Tundus, et mõlemal oli midagi viga. Jastremska võttis haige selja tõttu korraks arstipausi, aga Bertensil polnud jalgadega kõik korras, ta arutas sellest isegi treeneriga minutilise pausi ajal,” sõnas Neppi. “Pole välistatud, et Bertensil võib Anetti vastu tulla seetõttu mõningaid probleeme.”

scroll to top