fbpx
Close

Anett Kontaveit oli võidukas ka paarismängus

Anett Kontaveit ja Darja Kasatkina. / Foto: Zumapress/Scanpix

Anett Kontaveit jõudis US Openil koos Darja Kasatkinaga (Venemaa) paarismängus teise ringi, kui nad alistasid USA paari Ann Li/Alison Riske 6:2, 6:4.

Seekord kaotasid Kasatkina/Kontaveit ainult ühe pallingugeimi, kuigi tavaliselt on nad serviga olnud hädas. Eesti/Venemaa paar asus esimeses setis juhtima 4:0, kuid seejärel mängiti võrdselt teise seti seisuni 4:4, kui Kasatkina/Kontaveit uuesti vastase servi murdsid. Edu tuli vastase sunnitud vigade arvelt, sest äralöögid olid võrdsed (20:20) ja lihtvigu tegid Kasatkina/Kontaveit ühe võrra rohkem (18:17). Kuid esimeselt servilt teenisid võitjad 66 ja ameeriklannad ainult 54% punktidest. See viimane arv on paarismängus ikka väga väike.

Teises ringis tuleb Anettil ja tema paarilisel vastamisi minna nimeliselt vähem tuntud tennisistidega, aga paremate paarismängijatega, kaheksandana asetatud Darija Juraki (Horvaatia) ja Andreja Klepaciga (Sloveenia). Tegemist on kogenud paariga, Jurak on 37- ja Klepac 35-aastane. Täna seda mängu ajakavas pole, seega tuleb Anettil laupäeval tõenäoliselt taas kaks mängu pidada.

scroll to top