fbpx
Close

TE U14 Zemgale Open eestlastele edukas – Reinvald ja Lusti tegemas head turniiri

– Kaspar Lusti / Foto: ETL

Lätis Jelgavas jätkuval U14 TE 3. kategooria turniiril sai neljapäeval suurepärase võidu Kätriin Reinvald, kes alistas veerandfinaalis teise paigutusega Läti mängija Daniela Darte Feldmane 7:6 (5), 6:4. Poolfinaali jõudis ka Kaspar Lusti, kes oodatult oli parem venelasest Aleksandr Tšurkinist 6:4, 7:6(0).

Tänases poolfinaalis kohtub Reinvald Leedu tüdruku Liepa Galvetytega, teises poolfinaalis on vastamisi Reinvaldi paarismängu partner Adelina Latšinova (Läti) ja Ugne Vingyte (Leedu).

Reinvaldil on lisaks üksikmängu poolfinaalile reedel kavas ka paarismängu finaal, kus koos Latšinovaga võetakse mõõtu Leedu piigadelt Austeja Vasiliauskaite/Vingyte.

Lustil on täna kõvem pähkel pureda, kui nelja parema seas tuleb vastu Leedu kuni 14-aastaste esinumber Julius Aleksandrovas.  Teises poolfinaalis on omavahel vastamisi Leedu kutid Augustas Geciauskas – Dovas Dersonas.

Kuid ka poiste paarismängus on meil võimalik omadele kaasa elada, sest tänases finaalis kohtuvad Eesti poisid Ken Martti Birk/Robin Kilp Leedu/Läti duo Geciauskas/Aleksandrs Sotikovsiga. Pöidlad pihku!

scroll to top