fbpx
Close
PAF.ee

Anett Kontaveit mängib keset ööd, Kaia Kanepi pigem hommikul

– Kaia Kanepi ja Anett Kontaveit paari mängimas Merko Cupil / Foto: Karl Toomsoo/ETL

Kaks Eesti tennisisti alustavad teisipäeval aasta esimest slämmiturniiri Australian Openit. Neist varem tuleb väljakule Anett Kontaveit (6), kelle kohtumine John Cain Arenal võiks alata umbes kella 4 paiku öösel. Kaia Kanepi mängib Angelique Kerberiga (Saksamaa, 16) ilmselt juba hommikutundidel.

Anetti mäng Katerina Siniakovaga (Tšehhi) on oma väljakul teine, kell 2 alustavad Petra Kvitova (Tšehhi, 20) ja Sorana Cirstea (Rumeenia). Raske on ennustada selle mängu kestvust, sest Kvitova ei ole viimasel ajal heas vormis ja pigem pole oodata tema kindlat võitu. Kuid enne 3.30 ei tohiks Anett kindlasti alustada. John Cain Arena on pealtvaatajate mahutavuse (11 000) poolest Melbourne Park’i suuruselt teine väljak, ehkki järjekorras loetakse tähtsuselt teiseks Margaret Court Arenat, kuhu mahub 7500 pealtvaatajat. Algselt kandis John Cain Arena sponsori järgi nime Hisense Arena.

Kaia mängib Kerberiga Kia Arenal, mis on täiesti uus ja avati alles mõni nädal tagasi. See mahutab 5000 pealtvaatajat. Järjekorras on kohtumine neljas, enne seda toimub üks naiste ja kaks meeste mängu. Kuid meeste mängud on sellised, kus on olemas kindel favoriit ja need võivad lõppeda ka kiireminu kui kahe tunniga. Seega on isegi reaalne, et Kaia pääseb väljakule enne kella kaheksat, aga pigem siiski 8-9 vahel.

Vaadake teisipäevast ajakava siit.

scroll to top