fbpx
Close

Anett Kontaveit ilmselt täna ei mängi

– Tennis / Foto: Pixabay

Otseskoori veebikülgede Flashscore ja Sofascore andmetel Anett Kontaveidi ja Svetlana Kuznetsova (Venemaa) mängu täna Eastbourne’i turniiril ei toimu.

WTA küljel seda kinnitust pole, aga seda on varemgi juhtunud, et naiste tennise katusorganisatsiooni andmed hilinevad võrreldes teistega. Nii et kinnitada veel ei saa, kuid tõenäoliselt on mäng vihmasaju tõttu lükkunud homseks.

Esialgu üritatakse Eastbourne’is kohtumistega alustada kohaliku aja järgi kell 15 (Eestis kell 17), algse ajakava kohaselt pidid mängud algama kell 11 (13). Loomulikult ei saa hetkel olla kindel, kas Eastbourne’is täna üldse mängitakse. Ilmaennustuse kohaselt on vihm küll nõrk, aga samas kestev.

Sarnaselt on edasi lükkunud Wimbledoni turniiri kvalifikatsioonimängud, ehkki kahe paiga ilm ei pruugi olla päris sarnane – Eastbourne asub Inglismaa pealinnast umbes sada kilomeetrit lõuna pool mere ääres.

Turniirist on loobunud ameeriklanna Madison Keys, keda asendab tema kaasmaalanna Christina McHale, kes läheb kokku kolmandana asetatud Bianca Andreescuga (Kanada). Selle paari võitja kohtub teises ringis Kontaveit – Kuznetsova mängu võitjaga.

scroll to top