fbpx
Close

Anett Kontaveit alustab homme Elise Mertensi vastu

Elise Mertens on Anett Kontaveidi esimene vastane. / Foto: ZumaPress/Scanpix

Zhuhai Elite Trophy turniiri Twitteri konto andmetel on esimese päeva ajakava paika pandud, ehkki ametlikult WTA küljel veel seda pole. Anett Kontaveit kohtub homme päeva teises üksikmängus oma alagrupis esimesena asetatud Elise Mertensiga (Belgia).

Turniiri avavad Arina Sabalenka (Valgevene) ja Ashleigh Barty (Austraalia), kelle kohtumine algab Eesti aja järgi kell 8 hommikul. Sellele järgnebki Kontaveidi ja Mertensi mäng, mis siis eelduste kohaselt algab kuskil 9.30 ja 10.30 vahel. Päeva viimases mängus on kell 13.30 vastamisi Darja Kasatkina (Venemaa) ja Qiang Wang (Hiina).

Loosiga esimesel päeval mängida peaks olema soodne, kui pääsed alagrupist edasi poolfinaali, mis peetakse laupäeval. Sel juhul oled sa poolfinaali eelsel kolmel päeval vaid korra väljakul. Ilmaolud on ennustuse kohaselt soodsad, päeval umbes 25 kraadi ja algul vahelduvalt pilves, nädalavahetusel päikesepaisteline. Neljapäeval on ka väike vihma võimalus.

Vaata Elite Trophy Twitterit siit. Sealt näete ka värskeid fotosid Zhuhais osalevatest mängijatest, kaasa arvatud lõbusat fotoseeriat Kontaveidi ja Sabalenka osavõtul.

scroll to top