fbpx
Close

Naisseeniorid Ilona Poljakova, Liina Suurvarik ja Piret Ilves alustasid Miamis individuaalsel MM-il

– Ilona Poljakova / Foto: Jaan Rahe

Miamis nooremate seenioride MM-il alustasid oma mängeudega ka meie naistennisistid. Momendil on veel kõik võistlustules.

W35+ klassis heitleb Liina Suurvarik pääsu eest veerandfinaali. Vastaseks tuleb temal kaheksandana asetatud Laura Baq Šveitsist. Avakohtumises alitas Suurvarik Debbie-Louise Hale-i (Suurbritannia) 6:1 6:1. W45+ klassis om meie naistel raske loos. Ilona Poljakova läheb vastamisi teisena asetatud Jaqueline Boothiga (LAV) ja Piret Ilves neljandana asetatud Valentina Paduloga (Itaalia). Siin tuleb muidugi arvestada, et seenioride edetabel, mille järgi mängijad asetatakse ei ole alati represantatiivne mängijate tegeliku mängutasemega, Ilves oli avaringis vaba ja Poljakova võitis Suzanne Lippe-Siegleri (USA) 6:0 6:0. Mõlemad heitlevad pääsu eest 16 tugevama hulka.

Naiste paarismängus võistlevad Suurvarik/Ilves W35+ ja Poljakova koos prantslanna Celine Regnieriga W40+ vanuseklassis. Head võimalused on meie naisseeenioridel ka segapaarismängus. Suurvarik on MD35+ tabelis koos Ivar Troostiga, Ilves MD45+ koos Timur Shadieviga (Suurbritannia) ning Poljakova koos tugeva hollandlase Bart Beksiga (2 asetus).

scroll to top