fbpx
Close

Anderson: on õiglane, et esmalt vaktsineeritakse eesliinil olijaid

– Kevin Anderson / Foto: AP/Scanpix

Endine maailma viies reket ja kauaaegne ATP mängijate nõukogu liige Kevin Anderson (LAV) rääkis muutustest ATP auhinnarahade jagamisel ja mängijate vaktsineerimisest Covid-19 vastu.

“Olete vist märganud, et paljudel turniiridel pole esimese ringi auhinnaraha peaaegu muutunud. Suurem osa auhinnaraha määrade langusest puudutab turniiride hilisemat staadiumit. Tehti mõned kohandused, sest nii meie kui ka paljud mängijad leidsid, et seni oli vahe liiga suur ja peame premeerima natuke rohkem inimesi. Seega arvan, et uus rahade jaotamine on andnud päris hea tulemuse.”

Samuti avaldas Anderson arvamust ka mängijate võimaliku vaktsineerimise kohta.

“Oleme arutanud vaktsineerimise teemal. Ma tean, et vaktsiine on esialgu väga raske hankida. Usun, et on õiglane alguses need eraldada neile, kes on eesliinil, riskirühmades. Üksikasjalikult saab seda teemat arutada, kui vaktsiinid on kättesaadavamad.”

“Alguses öeldi, et kui olete vaktsineeritud, siis ei pea te järgima ATP poolt vastuvõetud testimisprotokolle, ent seejärel kui teoreetiline oht nakatumise osas ikkagi säilis, jutt muutus. Ma arvan, et küsimusi on veel palju ja enne kui hakkame midagi otsustama, kuidas kõike tuuril reguleerida, vajame rohkem teavet.”

scroll to top