fbpx
Close

VIDEOD | Meenutus eelmise aasta Miami Openilt. Anett Kontaveit jõudis seal poolfinaali

– Roger Federer sai mullu Miami Openil oma karjääri 101 ATP turniirivõidu / Foto: AP/Scanpix

Pühapäeval pidanuks toimuma aasta ühe olulisema tenniseturniiri Miami Openi finaal. Kuna see aasta jäi turniir olude sunnil ära, siis miks mitte meenutada eelmise aasta turniiri videote abil. Pealegi jäi see turniir eestlastele meelde Anett Kontaveidi väga hea esituse poolest. Jõudis ta ju seal poolfinaali. Samuti saavutas sellel turniiril oma 101. ATP turniirivõidu Roger Federer.

Anett Kontaveit pidi mullusel Miami Openil poolfinaalis tunnistama tulevase maailma esireketi Ashleigh Barty paremust 6:3 6:3. Teatavasti katkestati see mäng mitmel puhul vihma tõttu, mis jättis samuti oma pitseri mängu käigule. Finaalis oli Barty parem Karolina Pliškovast 7:6 6:3.

Allolevas videos saame meenutada Anett Kontaveidi veerandfinaalmängu Hsieh Su-Wei vastu, kes on alati väga ebamugav vastane kellele iganes. Enne nähtavat veerandfinaali pidid Kontaveidi paremust tunnistama Amanda Anisimova, Ajla Tomljanovic ja Bianca Andreescu. Muideks Kontaveidi neljast võidetud mängust läks kolm otsustavasse setti.

Järgmises videos on kogutud Miami Openi TOP 10 lööki meeste üksikmängust.

Ja lõpetuseks meeste üksikmängu finaali parimad hetked. Finaal. mis ilmselt ei kuulu meeldejäävamate hulka, on tähelepanuväärne selle poolest, et Roger Federer saavutas oma karjääri 101. ATP turniirivõidu ja neljanda Miami Openi tiitli. Federer oli John Isnerist üle kindlalt 6:1 6:4. Federeri esitus oli terve turniiri vältel veenev, ainsa seti kaotas ta 2.ringi mängus üllatuslikult Moldova tennisistile Radu Albotile.

Lõpetuseks naiste üksikmängu finaali parimad hetked.

scroll to top