fbpx
Close

Kogenud tennisekommentaator: tennis vajab võistlusi esimesel võimalusel

– Tennis / Foto: Pixabay

Kogenud tennisekommentaator Ted Robinson on imestunud, et väga kiiresti on teatatud paljude turniiride ärajäämisest ja paus venib vähemalt 13. juulini.

Robinson ei saanud aru ka Wimbledoni korraldajate otsusest turniir ära jätta. “Kui teatati olümpiamängude edasilükkamisest, oleks Wimbledoni turniiri saanud sel ajal pidada,” leidis Robinson. “Otsuse võis põhjustada faktor, et neil oli turniir viiruspuhangu vastu kindlustatud, kuid seni on nad püüdnud alati teha otsuseid mängu huvides. Olen kindel, et tenniserahvas rõõmustaks, mida varem saab nüüd turniiridega alustada.”

Robinsoni arvates ei pruugi kõik mängijad tuurile hoobilt naasta, kui mängudega alustatakse. “Osa hakkab kindlasti iganädalaselt kaasa lööma, aga mõned liituvad suurema ettevaatusega, Tennis on individuaalne spordiala ja igaüks teeb ise otsuseid,” märkis Robinson.

Turniirikarusselli võimalikult varajane taaskäivitamine on Robinsoni sõnul eluliselt tähtis. “Mingil hetkel on tennise jätkumine hädavajalik, ükskõik kas siis pealtvaatajatega või ilma. Usun, et juba paljud mängijad on kriisi ajal mõelnud karjääri lõpetamisest. Rääkimata treeneritest, füsioterapeutidest ja kohtunikest, kel pole tööd. Mängus on paljude inimeste elatusvahendid. Minu hinnangul tuleks turniire alustada kohe, kui turvarisk on minimaalne,” ütles Robinson.

scroll to top