fbpx
Close

Venemaa endine tipptennisist: Šarapoval võib olla viimane hooaeg

Maria Šarapova (vasakul) alistas Caroline Wozniacki. / Foto: EPA/Scanpix

Venemaal andis seoses Australian Openi teise ja kolmanda ringi mängudega kommentaari endine Davis Cupi koondise liige, kunagine esireket ja mitmekordne NSV Liidu meister Andrei Tšesnokov, kes muu hulgas ka mainis, et Maria Šarapova võib tänavuse hooaja järel karjäärile punkti panna.

“Sarapova pidas eelmise aasta lõpul pausi, et teha panus tänavusele hooajale. Täpselt nii nagu Federer võttis liivaturniride ajaks pausi ja mängis pärast seda hästi, nii aitas vaheaeg ilmselt ka Šarapovat. Olen kuulnud, et see peaks olema tema viimane hooaeg,” märkis Tšesnokov.

Kuna Tennisnet tegeleb ka ennustamisega – võistlevad spordiennustaja Peep ja Raivo Suviste -, siis on paslik ka tutvustada Tšesnokovi arvamust kahe kaheksandikfinaali kohta, kus osalevad venelannad.

Tšesnokov usub, et Šarapoval tuleb Ashleigh Bartyga hoopis teistsugune mäng kui Caroline Wozniacki vastu. “Barty on väga ohtlik, sest ta oskab kõike. Võib pallile vindi anda, tagakäega lõigata, aga ka pall otse punktiks lüüa. Kui paljud naismängijad võivad paremale joostes ainult krossi lüüa, siis Barty on ettearvamatu. Ta on küll tüdruk, aga mängib nagu poiss,” sõnas Tšesnokov ja arvas, et Šarapova ja Barty šansid on 50-50.

Kuid teises matšis ei andnud Tšesnokov erilisi lootusi Anastassia Pavljutšenkovale Sloane Stephensi vastu. “Nastjal tuleb praegu kõik välja. Ta on selline mängija, et lööb alati kõvasti. Kui ei saa palli sisse, siis jätkab vanal viisil ja eksib kogu aeg. Tal ei ole teistsugust mänguplaani. Aga Stephens on temast siiski tugevam. Teate miks? Sest kui Pavljutšenkova isegi lööb tugevalt nurkadesse, siis Stephens on seal juba ees. Ta loeb mängu sedavõrd hästi,” sõnas Venemaa endine esireket.

scroll to top