Tiitlikaitsja Vladimir Ivanov pole kaotanud geimigi!

– Kenneth Raismal oli kerge päev / Foto: Toomas Kuum

Eesti meistrivõistluste meeste üksikmängus liigub esialgu vääramatult tiitlikaitsja Vladimir Ivanov (1), kes kahes mängus pole veel geimigi kaotanud.

Täna alistas Ivamov Auris Miku 6:0, 6:0. Aga täpselt samasuguse tulemuse saavutas Kristofer Siimar (5) Indrek Soome vastu ja nüüd kohtub ta Ivanoviga. Võib olla kindel, et Siimarit Ivanov enam nulliga ei võida, aga soosikuks tuleb teda igal juhul pidada.

Ülejäänud veerandfinaalpaarid pole meeste üksikmängus veel selgunud, sest täna peeti ainult pooled 2. ringi kohtumised. Ka need olid ühepoolsed: Mattias Siimar (3) võitis Vegerd Veskimägi 6:1, 6:3 ja Kenneth Raisma (4) Jakov Tširkini 6:0, 6:1.

Kuna ka meeste paarismängus pole veel veerandfinaalideni jõutud, siis vaadake tulemusi esialgu Eesti Tennise Liidu võistluste leheküljelt.