fbpx
Close

Thiemi mänedžer: elu nagu tudengipäevadel!

– Hotellituba / Foto: Unsplash

Austerlase Dominic Thiemi mänedžer Herwig Straka kirjeldas Itaalia portaalile Ubitennis elamistingimusi karantiinis olles.

Muidugi hotelli lukustatud tennisistidega võrreldes on maailma kolmanda reketi Dominic Thiemi ja tema tiimi olmetingimused oluliselt paremad. Selles mõttes on tema mänedžeri Herwig Straka hinnanguga huvitav tutvuda. Võimalik, et mõned tema sõnad panevad lugejaid muigama, sest ollakse ju üsna hästi informeeritud, kuidas osa mängijaid peavad hotellis “vangistuses” turniiriks valmistuma.

Straka sõnul pole tingimused Adelaide’is palju paremad kui Melbourne’is: “Eeliseid on vähe. Mängija võib küll kaasa võtta rohkem inimesi, treeningutega on olukord lihtsam ja tubadel on rõdud. Keegi ei tohi meie tubadesse siseneda, mistõttu toateenindust me ei saa. Peame ise voodeid korrastama, pesema voodipesu ja süüa tegema. Toas on pesumasin, mikrolaineahi ja pliit. Tundub nagu oleksin tudengiaegades tagasi.”

Kahenädalase perioodi jooksul oli Strakal väga hea tõmmata paralleele praeguste tingimuste ja ülikoolis õppimise aegse elu vahel. Thiemi mänedžer õppis enne sporditööstusesse suundumist õigusteadust ja ärindust.

scroll to top