fbpx
Close

Tabel tehti ümber! Kontaveit kohtub hoopis Puigiga

Anett Kontaveit. / Foto: EPA/Scanpix

Kuna nii Karolina Pliškova (Tšehhi) kui ka Lesja Tsurenko (Ukraina), kes mängisid täna Brisbane’i turniiri finaalis, võtsid ennast Sydney turniirilt maha, tehti tabeli ülemises veerandis põhjalikke muutusi.

Elise Mertens (Belgia), kellega Anett Kontaveit pidi algselt kohtuma, sai nüüd hoopis asetuse (10) ja paigutati Pliškova kohale. Anetti vastaseks tuli aga lucky loser’ina kvalifikatsiooni teises ringis kaotanud olümpiavõitja Monica Puig (Puerto Rico). Võidu korral läheks Anett ikka kokku Mertensi või tema avaringi vastase Katerina Siniakovaga (Tšehhi).

Huvitav fakt on see, et Kontaveit on kõigile kolmele viimase poole aasta jooksul mängu kaotanud, ent vähemalt Siniakovalt sai ta Wuhanis revanši. Puigile jäi Anett alla mullu augustis New Haveni turniiri teises ringis 4:6, 3:6 ja rohkem omavahelisi mänge nad pidanud pole. Täna jäi aga Puig kvalifikatsioonis Aliaksandra Sasnovitšile (Valgevene) alla koguni 1:6, 0:6.

Veel loobus Sydney turniirist Naomi Osaka, kes algselt oli asetatud kolmandana. Tema kohale pääses 9. asetusega Anastasija Sevastova (Läti). Märkusena veel nii palju, et kui 3. ja 6. asetus loobusid, siis asendajad Mertens ja Sevastova ei saanud endale nende numbrit, vaid pandi kirja selles järjekorras nagu nad olid algses tabelis.

scroll to top