fbpx
Close
PAF.ee

SEB Liigatennise esimeste turniiridega alustatakse sellel nädalavahetusel

– Tennis / Foto: Pixabay

Nädalavahetusel teatas ETL, et riigisisesed GP-võistlussarjad naasevad 30. mail tenniseellu. Läheneval nädalavahetusel saavad aga alustada harrastajad ja nii toimub kaks esimest SEB Liigatennise turniiri.

SEB Liigatennises püsis vaikus alates märtsikuu teisest nädalavahetusest, seega kokku 2,5 kuud. Sari naaseb turniiridega värskes õhus, mis tähendab, et sisehalli kindlasti ei kolita. Võistlemise tuleb kinni pidada reeglitest.

Taaskäivitamisel teevad avalöögi mehed kolmanda liiga üksikmängus ja naised neljanda liiga üksikmängus. Meestel peetakse lõviosa mängudest laupäeval, pühapäevale langevad maksimaalselt poolfinaal ja finaal. Neljanda liiga naistel kestab traditsiooniliselt turniir ühe päeva. Mõlemad sarja etapid toimuvad Tallinna Kalevi tennisekeskuses. Registreerimine on avatud.

Mai viimasel nädalavahetusel on juba avatud registreerimine naiste I, II, III liiga turniiridele nii üksik- kui paarismängus. Nende liigade etapid peetakse Tallinnas Kadrioru Tennisekeskuses.

Liigatennise suvine kalender on praegu valmimisel. Kuna kalender on päevast-päeva täiendamisel, siis huvilistel tasub külastada regulaarselt võistluskeskkondi. Varsti avatakse registreerimine ka Tallinna mitmekuisele turniirile erinevates võistlusklassides.

scroll to top