fbpx
Close

Mängiti naiste liigatennise esimene paarismängu etapp peale pausi

– Teise liiga paarismängu finalistid: Kati Voolas/Liisi Järvesalu (2.) ja Meeli Einpalu/Laura Rahe (1.) / Foto: Erakogu

SEB Liigatennises on naiste liigades aastast-aastasse suurenenud paarismängu etappide arv. Selle hooaja suveperioodil ongi enamus etappe nii planeeritud, et laupäeviti mängitakse üksikmänge ja pühapäeviti paarismänge.

Nagu tavaks juba saanud, on liigade paarismängus populaarseim teine liiga. Siin on alati kõige rohkem osalejaid ja reeglina ka konkurents tihedaim. Seekord siiski oli ka palju ühepoolseid tulemusi. Alagruppidest murdsid end play-offi neli paari. Finaali jõudsid kaks kõrgeima asetusega paari. Etapivõidu noppisid Meeli Einpalu/Laura Rahe (1), kes alistasid finaalis Liisi Järvesalu/Kati Voolase (2) 6:2 6:3. Poolfinaalid: Einpalu/Rahe vs Kairi Hermlin/Kristiina Koel 6:2 6:3; Järvesalu/Voolas vs Siret Polli/Kadi Sepp 6:3 6:3.

Esiliiga paarismängus osales küll vähe paare, ent tase oli kõrge. Esikoha otsustanud mängus alistasid Karin Küttis/Õnnela Urb Inga-Kai Polonski/Riin Veirami 2:6 7:5 10:5. Kolmas koht kuulus Karin Kanepi/Ksenia Popkovale.

Kolmanda liiga paarismängus saavutasid kindla esikoha esimese asetusega Reelika Pukk ja Kerli Tomp. Teise koha saanud Riin Liplik/Kadi Taalberg alistati tulemusega 8:1. Liplik/Taalberg omakorda said neile 2.koha taganud mängus napilt jagu Ülli Ennuste/Ragne Riimist (3.koht) 8:7(9).

scroll to top