fbpx
Close

Eesti Spordiselts Kalev korraldab 28. juunil Firmaspordi turniiri

– Spordiselt Kalev Firmaspordi 2019. aasta turniir esikolmik / Foto: Kristjan Jääts

Eesti Spordiselts Kalev korraldab sel aastal kolmandat korda Firmaspordi tenniseturniiri. Meeleolukas paarismänguturniir on meelitanud kohale mitme firma tennisehuvilistest mängijad. Nüüd, kui teatud suurusega võistlusi on õigus korraldada, selgus tänavuse turniiri aeg ja registreerimine on avatud.

Üksikasjaliku informatsiooni ESS Kalev Firmaspordi turniiri leiad allpool:

Aeg ja koht: 28. juunil 2020 algusega 10.00 Tallinna Kalevi Tenniseklubis (Herne 28, Tallinn).

Eesmärgid: Eesti Spordiselts Kalev korraldab ettevõtetele suunatud paarismängu tenniseturniiri, et populariseerida sportlikke eluviise, firmasporti ja tennist.

Osalemise tingimused:

  • Võistlused toimuvad kolmes kategoorias: naispaar, meespaar, segapaar. Lähetav asutus võib välja panna rohkem kui ühe võistkonna. Osaleda saavad kõigi Eestis tegutsevate asutuste ja ettevõtete esindajad, kes võistluspäeval on lepingulises töösuhtes lähetava ettevõttega.
  • Kõikides kategooriates osalevad võistluspaarid toovad vastavalt kohale ettevõttele punkte mille alusel selgub esikolmik ettevõtete arvestuses. Ettevõtete üldarvestuse võitjat autasustatakse rändkarikaga. Eeldusel, et mõnes kategoorias registreerub vähem kui neli võistluspaari tõstetakse kategooria kokku teise kategooriaga – näiteks mängivad naispaarid koos segapaaridega.
  • Turniir toimub absoluutklassis ajatennise põhimõttel. Turniiri täpne süsteem selgub pärast registreerumistähtaja lõppu 20.06.2020. Kõikidele osalejatele garanteeritakse minimaalselt kolm kohtumist erinevate vastastega.
  • Osalema pääseb maksimaalselt 32 võistkonda.
  • Korraldajad ei vastuta võistlejate tervisliku seisundi eest. Sportlane vastutab, et tema tervislik seisund lubab turniirist osa võtta. Kohapeal on vajadusel olemas meedik.
  • Võimalikud vaidlused turniiril lahendab peakohtunik Toomas Kuum.

Registreerimistähtaeg: 20.06.2020 (või kuni kohti jätkub) kirja teel aadressile firmasport@eestikalev.ee.

Link juhendile:
http://www.eestikalev.ee/uudised/kalev-firmaspordi-mv-tennise-paarismangus/

Autasustamine: iga kategooria kolme parimat võistkonda medalite, karikate ning esemeliste auhindadega.

Lisainfo: Võistlejatel peab kaasas olema oma võistlusvarustus (reketid). Võistluspallid on tagatud korraldajate poolt. Korraldajatel on õigus teha muudatusi võistluste juhendis ja ajakavas, neist teavitades kohapeal võistluse mandaadis.

Eesti Spordiselts Kalev

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Kommenteeri
scroll to top