fbpx
Close

Meeste liigatennise üksikmängude värsked edetabelid

– Tennis / Foto: Pixabay

SEB Liigatennis on meeste konkurentsis ilusti taastunud peale Covid-19 pandeemia piirangute perioodi ja edetabelites toimuvad pidevad muutused.

Isegi kui viiruse võimaliku teise laine tõttu peakski uus paus võistlustesse tekkima, siis hooaja parimad kuulutatakse igal juhul välja. Selle eelduseks on piisav hulk seni peetud etappe. Ja lähiajal pausi ette näha pole, seega jõutakse veel mitu etappi mängida.

Esimeses ja kolmandas liigas jätkavad kindlate liidritena Rein Aksim ja Kalle Muuli. Kuigi viimasel etapil mõlemad kukkusid kohe varakult välja, on neil momendil veel piisav edumaa konkurentide ees.

Teises liigas aga tõusis üldliidriks Viktor Tjukavkin, keda jälitavad Kristjan Kuutok, Heigo Einblau ja Erki Tammenurm. Eeloleval nädalavahetusel peetav etapp võib samuti teatavaid muudatusi tekitada.

Neljandas liigas on kaks meest teistest eest ette libisenud. Norralane Len Frode Ystmark ja Kaspar Vitsur edestavad kümne punktiga Erko Toometit ja Rainer Vinti. Tõenäoliselt need mängijad ka üldvõidu omavahel ära jagavad. Ystmarki puhul on muidugi üleval küsimus, kas talle enne Mastersit seatakse mingid piirangud etappidel osalemiseks või mitte. Nimelt jõudis ta eelmisel nädalavahetusel kolmandas liigas koguni finaali. Tõsi, poolfinaalis sai ta loobumisvõidu eeldatavalt favoriidilt Innar Mäesalult.

Üksikmängude värskeimad edetabelid leiate allpool:

Esiliiga

Teine liiga

Kolmas liiga

Neljas liiga

scroll to top