fbpx
Close

Rotterdamis langes kaks esikümne meest välja

Daniil Medvedev. / Foto: AFP/Scanpix

Venemaa tennisist Daniil Medvedev nii-öelda “tegi Bradyt”, kui langes pärast Australian Openil finaali jõudmist Rotterdami turniiril esimeses ringis välja.

Meeste tennises juhtub seda küll harvemini, et pärast suurepärast turniiri järgmisel põrutakse, aga seekord läks Medvedevil samamoodi nagu ameeriklanna Jennifer Bradyl. Esimesena asetatud Medvedevit võitis Rotterdamis 7:6, 6:4 maailma 27. reket Dušan Lajovic (Serbia). Aga see polnud ainus üllatus – maailma seitsmes reket Alexander Zverev (Saksamaa, 3) kaotas Aleksandr Bublikule (Kasahstan) 5:7, 3:6. Kaks esikümne meest siiski jätkavad – Stefanos Tsitsipas (Kreeka, 2) ja Andrei Rublev (Venemaa, 4).

Asetatutest pidid juba teisipäeval reketid kotti pakkima Felix Auger-Aliassime (Kanada, 7) ja Stanislas Wawrinka (Šveits, 8). Kuid nad kaotasid päris tuntud vastastele, nii et üllatustega just tegemist ei olnud – kanadalase alistas Kei Nishikori (Jaapan) ja šveitslase Karen Hatšanov (Venemaa) – mõlemad on olnud esikümne mehed.

Rublev kohtub veel kolmapäeva õhtul kunagise maailma esireketi Andy Murrayga (Suurbritannia), kes praegu on edetabelis 123. ja pääses Rotterdami turniirile vabapääsmega (wild card).

scroll to top