Peeti naiste liigatennise paarismängu esimene etapp ja meeste teise liiga paarismängu teine etapp

– Tennisemängija piktogramm / Foto: Pixabay

SEB Liigatennises peeti lõppenud nädalavahetusel paarismängu arvestuses kolm naiste ja üks meeste turniir.

Naiste esiliigas tulid esikohale Ksenija Ppokova/Karin Kanepi, kes alistasid finaalis Inga-Kai Polonski 6:1 6:1. Teises liigas võidutses duett Lõuna-Eestist Nelli Sepp/Kai Uudeküll (1) , kes võitsid finaalisHaapsalu paari Kaja Ladva/Mari Liigandit 6:3 6:1. Poolfinaalid: Sepp/Uudeküll vs Triinu Paas/Thara-Liis Tull 6:4 6:3, Ladva/Liigand vs Jane Melts/Kati Voolas (4) 6:4 6:3.

Kolmandas liigas oli paar Liina Tamela/Jana Trakmann (3) finaalis parem Ludmila Korobova/Noora Olssonist 7:6 6:3. Ka alagrupis kohtusid samad paarid omavahel. Ka siin, kuigi napimalt, olid Tamela/Trakmann võidukad tulemusega 6:4 4:6 10:2. Poolfinaalid: Tamela/Trakmann vs Karin Kask/Stiina Liivrand (2) 6:4 4:6 10:8, Korobova/Olsson vs Kärt Loopalu/Kadri Räis (1) 6:2 6:4.

Meeste teises liigas oli taas kohal palju paare – 19. Kuigi finaalis alistas teise asetusega paar Hendrek Kelder/Peeter Saks finaalis üsna kindlalt turniiri üllatajaid Kristjan Abakanov/Kristjan Pajumetsa 6:0 6:4, polnud nende teekond esikohale sugugi lihtne. Veerandfinaalis alistati napilt Mati Ende/Aivar Nurmet 6:4 1:6 10:4 ja poolfinaalis Kristo Kivistik/Roland Lõuket 5:7 7:5 10:6. Abakanov/Pajumets olid poolfinaalis paremad Roy Puuström/Rain Sinimaast 4:6 6:2 10:6.