fbpx
Close

Etapivõit Raido Hallopile, Marek Turule, Arno Ilvesele ja Raili Vesberg-Pikale

– Kolmanda liiga etapi võitja Raido Hallop ja finalist Kalle Muuli / Foto: Erakogu

SEB Liigatennises toimus viimati palju etappe. Lisaks paarismängu turniiridele toimus ka mitu üksikmängu etappi.

Meeste kolmandas liigas jõudis finaali üldliider Kalle Muuli, kes alistas poolfinaalis alles teise turniiri kaasa teinud Jaanus Karilaidi 6:4 5:7 10:6. Kuigi Kalle Muuli on tuntud rohkem ajakirjaniku ja kirjastajana, siis ka tema on olnud poliitikas tegev nagu Jaanus Karilaidki. Nii et seekord jäi peale Muuli, ent Karilaiul on kõik eeldused olemas ka suuremat edu saavutada, sest muuseas sai ta teises ringis jagu varem turniire võitnud Kurt Moserist. Muuli finaalivastane Raido Hallop oli poolfinaalis parem Erkki Leegost 6:3 7:6(6). Finaal möödus Hallopi kontrolli all ja ta võitis tulemusega 6:4 6:3.

Meeste esiliigas sai üllatuspommiga hakkama Heiki Kanne, kelle finaali jõudmine oli esmakordne. Aastaid tagasi veel teises liigas mänginud Kanne alistas poolfinaalis teise üllataja Martin Kohvi 6:4 4:6 10:6. Kohv lülitas konkurentsist teise asetusega Tarmo Toomela juba avaringis 7:5 6:4. Finaalis sai Kanne Marek Turu (3/4) vastu vaid ühe geimi – 0:6 1:6. Turu oli poolfinaalis omakorda parem Janar Kalmusest (1) 6:3 6:4.

Meeste neljandas liigas sai etapivõitu üle pika aja nautida Arno Ilves. Poolfinaalis võitis Ilves Pallas Mudisti 6:3 6:3 ja finaalis Rainer Vindi 6:3 6:3. Vint alistas poolfinaalis Arto Kuusterä 6:4 5:7 10:6.

Naiste neljandas liigas saavutas esimese etapivõidu Raili Vesberg-Pikk. Finaal: Vesberg-Pikk vs Janika Veermäe 6:3.

scroll to top