fbpx
Close

Paf Openi paarismängu veerandfinalistid selgunud. Ka siin lööb kaasa neli Eesti tennisisti.

– Carl Bret Parko ja Kevin Suvi olid enne oma paarismängu heatujulised / Foto: Toomas Kuum

Paf Openil Pärnus selgusid kolmapäeva õhtuks kõik paarismängu veerandfinalistid. Analoogselt üksikmängule on ka siin edasi võistlemas neli Eesti tennisisti.

Loos viis paarismängu avaringis (1/8 finaal) kokku kaks Eesti paari. Kenneth Raisma/Daniil Glinka kohtusid Carl Bret Parko/Kevin Suviga. Vasakukäelised Raisma ja Glinka tegid noorematele mängumeestele elu raskeks. Klassivahe eelkõige servitõrjetel ja rollide jaotusel erinevates mängusituatsioonides andsid veenva võidu Raisma/Glinkale – 6:2 6:3.

Vladimir Ivanov mängib koos Yan Sabaniniga (Venemaa), kellega omatakse turniiril teist asetust. Mitu ITF turniiri kahasse võitnud duett alistas avaringis tugeva Venemaa paari Matvey Minin/Evgeniy Tiurnev 6:4 7:6(9). Palju ei puudunud, et see mäng oleks läinud otsustavasse setti.

Kristjan Tamme partneriks on Paf Openil Ivanovile üksikmängus kaotanud Ilya Beloborodko. Kuigi koos mängiti esimest korda, võib vähemalt esimese ringi mängu põhjal öelda, et teineteise klapp oli väga hea. Oleksii Krutykh (Ukraina)/Maxime Pauwels (Belgia) alistati atraktiivses stiilis 6:2 6:3. Kristjan Tamm: “Me tõepoolest klappisime päris hästi. Enne turniiri saatis ta (I.Beloborodko) mulle kirja ja avaldas soovi minuga paari mängida. Andsin pikemalt kõhklemata nõusoleku ja siin me nüüd oleme.”

Muideks veerandfinaalis lähevad Tamm/Beloborodko ja Ivanov/Sabanin vastamisi.

Konkurentsist pudenesid Rasmus Isak/Erko Nigula ja Gregor Marius Kliimask/Martin Petuhov, kes kaotasid vastavalt Dan Added/Manuel Guińard’ile (Prantsusmaa, 1) 1:6 3:6 ja Kooros Ghasemi (Kanada)/Pavel Schaya-Zubrovile (Venemaa) 2:6 5:7.

scroll to top