Kaks Eesti tennisisti pääses Paf Openil paarismängu veerandfinaali

Elena Malõgina ja Darja Semenistaja. / Foto: Igor Pissarev

Viis Eesti tennisisti olid võistlustules Tallink tennisekeskuses peetava ITF-i W40 turniiri Paf Open paarismängu avaringis ja neist kaks jätkavad veerandfinaalis.

Tulise mängu pidasid Elena Malõgina ja Katriin Saar, kelle paarilisteks olid vastavalt Darja Semenistaja (Läti) ja Patricija Paukštyte (Leedu). Nn Balti matšil tõmbasid avasetis pikema kõrre Paukštyte/Saar, kes mõlemapoolsete murretega (kolm kummalgi) mängus võitsid tie-break’i 7:4. Kuid kolmandana asetatud Malõgina/Semenistaja panid alates teisest setist paremuse maksma ja otsustavas tie-break’is ei saanud Saar ja tema paariline üldse vastu. Tulemus 6:7, 6:2, 10:2 Malõgina/Semenistaja kasuks. Veerandfinaalis on Malõgina/Semenistaja vastasteks Horvaatia paar Lea Boškovic/Tena Lukas.

Maileen Nuudi mängis teist turniiri järjest paaris Lesley Pattinama Kerkohvega (Holland), kellega eelmisel turniiril jõuti poolfinaali. Täna tuli neil sett loovutada, aga kokkuvõttes võitsid Nuudi/Pattinama Lena Papadakise (Saksamaa) ja Daniela Vismane (Läti) 6:3, 2:6, 10:3. Taas oli otsustav tie-break ühepoolne. Nuudi/Pattinama kohtuvad veerandfinaalis Freya Christie ja Ali Collinsiga (Suurbritannia, 2), keda nad eelmise nädala turniiril 6:2, 6:2 võitsid.

Nagu eeldada võis, ei saanud Alissia Aleksandra Kivi/Victoria Maria Mändma vastu esimesena asetatud paarile Jessie Aney (USA)/Anna Siskova (Tšehhi). Eestlannad kaotasid 0:6, 2:6.