Paarismängus on veel võistlustules samuti Raisma ja Ivanov

– Vladimir Ivanov ja Kenneth Raisma / Foto: Haide Rannakivi/ETL

Analoogselt üksikmängule jätkavad meeste ITF-i turniiril Paf Open (M15) paarismängus ainsate Eesti tennisistidena Kenneth Raisma ja Vladimir Ivanov.

Koos tugeva paari moodustanud Kenneth Raisma ja Vladimir Ivanov jätkavad turniiri esikoha püüdmist ka paarismängus. Veerandfinaalis olid nende vastasteks Mark Lajal ja Tšehhi tennisist Matthew William Donald. Dünaamilises mängus tegid Raisma/Ivanov kokku kolm servimurret, neist ühe avasetis seisul 5:5 ning teises setis seisudel 3:2 ja 5:5.

Teises setis siiski oli Lajal/Donaldil veel lootust, sest suudeti ainus servimurre teha kohe peale oma servi kaotust seti keskel, ent mängui eelviimases geimis jäädi kohe 0:40 taha ning otsustava punktiga mängitavas geimis oli pallingut ülikeeruline päästa.

Nagu sageli viimaste aastate ITF-i turniiridel Pärnus hoiavad Eesti lippu kõrgemal just Raisma ja Ivanov.