fbpx
Close

Meeste neljanda liiga etappidel võitsid esmakordselt Maksim Matvitšuk ja Timm Rannu

– Timm Rannu ja Arto Kuusterä / Foto: Andres Kuum

Läinud nädalavahetusel peeti SEB Liigatennises meeste konkurentsis lisaks veel ka neljanda liiga üksikmängu ja kolmanda liiga paarismängu turniir. Toome ära ka üle-eelmisel nädalal toimunud neljanda liiga etapi tulemused.

Neljas liiga, mis toimus Rakvere Aqva Spordikeskuses, pakkus võitja osas ootamatu tulemuse. Seni edetabelis suhteliselt taga paiknev Maksim Matvitšuk üllatas kõiki ja tuli vaid ühte setti loovutades esikohale. See oli Matvitšukile loomulikult ka esimene etapivõit. Poolfinaalis alistas ta Erko Toometi 6:3 4:6 10:7 ning seejärel finaalis väsimatu Uno Ainsoo Tartust tulemusega 6:4 6:4. Ainsoo oli poolfinaalis parem samuti sellel etapil üllatanud Rain Kirjaneni 7:5 6:3. Hea on tõdeda, et Rakvere turniirid koguvad korraliku arvu osalejaid ning see tendents tundub pöördumatu.

Üle-eelmisel nädalal noppis samuti oma esimese etapivõidu Timm Rannu, kes on nüüd astunud üldarvestuses esikolmikule kannule. Poolfinaalis oli ta üle Andrei Leensonist 7:6 7:6 ning seejärel finaalis Arto Kuusteräst 3:6 6:3 10:3. Muideks Kuusterä oli viimastel turniiridel enam-jaolt juba avaringis välja langenud. Poolfinaalis alistas Kuusterä ukrainlase Andrii Kurmani 6:2 7:6.

– Kolmanda liiga paarismängu auhinnakolmik: Rainer Hinno, Kristjan Talu, Kaito Kuusing, Taivo Tüvist, Raido Rosenfeld ja Helari Tamtik / Foto: Jaan Rahe

Meeste kolmanda liiga paarismängus Tallinki Tennisekeskuses tulid esikohale Taivo Tüvist ja Kaito Kuusing. Peale alagrupi võitmist alistati esikohamatšis paar Rainer Hinno/Kristjan Talu 7:5 6:3. Kolmas koht kuulus Helari Tamtik/Raido Rosenfeldile, kes said kohamängus jagu Aivar Vipper/Kaido Paemurrust 3:6 6:2 11:9.

scroll to top