fbpx
Close

Märten Tamla rääkis ERR-i spordisaates seda, mis tennisistidel ammu jututeemaks

– Märten Tamla / Foto: ETL/Igor Pissarev

ETV spordiuudiste saates andis Tallink Tennisekeskuse juhataja ja treener Märten Tamla intervjuu seoses EV Valitsuse poolt Harjumaa ja Ida-Virumaa spordiobjektidele seatud piirangutega alates 28. detsember.

Seisukohad, mida Märten Tamla avaldas intervjuus, on olnud tennisistide huulil juba mitu päeva. Tamla ei mõista, miks löödi tennisehalli uksed noortele ja harrastajatele kinni, kuid näiteks suurtes kaubanduskeskustes elu keeb. ETV spordiuudiste saatelõiku, mis sisaldab ka Märten Tamla intervjuud, saate vaadata SIIT.

Arusaadav, et teatavate erandite tegemine, näiteks tennisele, võib tekitada muude spordialade esindajates küsimusi. Ent asi pole tegelikult sugugi nii ühene ja ainult tennises. Kerkib küsimus, kas suvekuude jooksul ei võinud Kultuuriministeeriumi tasandil välja töötada oodatud Covid-19 teiseks laineks diferentseeritum lähenemine sportimisele ja panna suurem vastutus vahetult spordiorganisatsioonidele. Kaasnevad probleemid (riietusruumide kasutamine-mittekasutamine, inimeste liikumiskõverad jms. hoones) oleksid kindlasti lahendatavad.

scroll to top