Malygina jätkab Barlettas veel paarismängus

– Tennis / Foto: Unsplash

Itaalias Barlettas ITF World Tennis Tour 15,000 USD auhinnafondiga turniiril on Elena Malygina jätkamas veel paarismängus.

Üksikmängu teises ringis kaotas Elena Malygina (ITF 325.) neljandana asetatud Kelia Le Bihanile (446.) 2:6 5:7. Teises setis oli Malyginal võimalus viia mäng otsustavasse setti. Seisul 4:4 sai Malygina hakkama servimurdega ja servis setivõidule. Kuigi peagi oli tablool tasakaal 5:5 omas Eesti tennisist veel korra murdepalli, ent selle realiseerimata jätmine maksis lõpuks valusalt kätte. Igal juhul oli Malygina võimeline Barlettas end veerandfinaali murdma.

Paarismängus läks Malyginal paremini. Koos brasiillana Karolayne Alexandre Da Rosaga tagas koha veerandfinaalis võit Carmen Garri Murcia (Hispaania)/Odile Maesfranckx (Belgia) üle väga ühepoolse tulemusega 6:1 6:0.