fbpx
Close

Paf Openi turniiri kvalifikatsioonis olid täna võidukad neli Eesti naist

– Anet Angelika Koskel sai täna Paf Openil raske võidu / Foto: ETL/Igor Pissarev

Naiste ITF-i turniiril (W15) Paf Open Karulaugu Spordikeskuses selguvad homme lõplikult tennisistid, kes murravad end kvalifikatsioonist põhitabelisse.

Täna peetud kvalifikatsiooni esimeses ringis tegi kaasa kaheksa Eesti naistennisisti. Võidu noppis neist neli. Desire Pärn sai loobumisvõidu Liisa Varulilt, Polina Ramenskaja alistas Natalia Fehri (Šveits) 6:3, 6:3, Elisabeth Iila Laura Boehneri (Saksamaa) 6:0, 6:1 ja Anet Angelika Koskel tasavägises mängus Natalia Augustinova (Tšehhi) 6:2, 6:3. Seevastu Andrea Roots jäi alla Daria Monakhovale (Venemaa) 6:3, 1:6, 4:10, Diandra Suitso Sabina Zeynalovale (Ukraina) 0:6, 0:6 ning Saara Orav Daniela Glanzerile (Austria) 2:6, 5:7.

Põhitabelisse loositi otse Eesti tennisistidest Elena Malygina, Maria Lota Kaul, Maileen Nuudi, Helena Narmont ja Lissi Kubre. Neile lisandub minimaalselt üks meie tennisist veel, sest kvalifikatsiooni teises ringis kohtuvad Iila ja Koskel omavahel. Huvitav, et samad mängijad olid vastamisi ka nädalavahetusel T18 Alexela Mastersi finaalis. Siis oli võidukas Iila.

Homme peetakse siiski lisaks kvalifikatsioonile ka neli põhitabeli avaringi mängu nii üksik- kui paarismängus. Lissi Kubre püüab esimesena kohta 16 hulgas.

Kindel on tänaseks ka see, et 16 tugevama hulgas mängib minimaalselt ka üks Eesti tennisist, sest põhitabeli loos viis avaringis kokku Elena Malygina ja Maria Lota Kaul. Suvel Eesti meistrivõistluste veerandfinaalis oli Malygina Kaulist napilt parem.

Turniiri info.

scroll to top