fbpx
Close

Paf Openil püüab homme võitu viis Eesti naistennisisti

– Elisabeth Iila / Foto: ETL/Igor Pissarev

Naiste Paf Openil (ITF, W15) Karulaugu Spordikeskuses selgusid täna üksikmängu kvalifikatsioonist põhitabelisse pääsejad ja ka osad mängijad, kes on juba 16 parema hulgas.

Kvalifikatsioonis oli eestlannade omavahelises heitluses Elisabeth Iila ja Anet Angelika Koskeli vahel parem Iila 6:1, 6:3. Seega sai Iila lühikese aja jooksul (nädalavahetusel T18 Alexela Mastersil) teist korda jagu Koskelist. Iila jäigi ainsaks Eesti tennisistiks, kes kvalifikatsioonist põhitabelisse murdis. Desire Pärn kaotas kvalifikatsiooni 2. ringis Nicole Gadient’ile (Šveits, 5) 4:6, 4:6 ja Polina Ramenskaja Laura Hietarantale (Soome, 8) 3:6, 3:6.

Peale lõunat tuli põhitabeli neljast mängust ühes platsile Lissi Kubre (ITF 548.). Tema vastaseks oli neljandana asetatud Ekaterina Makarova (Venemaa, WTA 535.). Ja vaatamata suurele tahtele, ei suutnud Kubre klass kõrgemale Makarovale vastu saada – 2:6, 2:6.

Pääsu teise ringi püüavad homme Maileen Nuudi, Helena Narmont, Elena Malygina, Maria Lota Kaul ja Elisabeth Iila. Malygina ja Kaul kohtuvad omavahel, mis tähendab, et minimaalselt üks Eesti naistennisist jätkab turniiri ka 1/8 finaalis.

Täna peeti ka neli paarismängu avaringi mängu. Veerandfinaali lunastasid pääsme Malygina koos Anastasia Kulikovaga (Soome, 4) ja Iila/Ramenskaja.

Homme algavad mängud kell 10:00. Kuna tennisekeskusesse seoses koroonapandeemiaga pealtvaatajaid ei lubata, siis on Delfi TV vahendusel võimalus ikkagi näha Eesti tennisistide mänge.

Turniiri info leiate siit.

scroll to top