Malygina sammus kindlalt Paf Openi veerandfinaali

– Elena Malygina / Foto: ETL/Igor Pissarev

Naiste Paf Openil (ITF W15) Karulaugu Spordikeskuses selgusid täna üksikmängu veerandfinalistid. Eesti tennisistidest olid võistlustulle jäänud Elena Malygina ja Maileen Nuudi, kes kohtusid omavahel.

Teise ringi kohtumine Elena Malygina ja Maileen Nuudi vahel kestis veidi üle tunni. Esimeses setis jätkus suhteliselt võrdset pallivahetust neljanda geimini, edasi mängis Malygina aga palju kindlamini ja võitis selle seti 6:1. Teises setis asus Malygina juhtima 2:0, kuid peagi olid tablool viiginumbrid. Väga palju sõltus Nuudi esimese servi õnnestumisest, sest siis sai ta kergemaid punkte ja hädavajaliku initsiatiivi. Nuudi kriitiline servikaotus seisul 2:3 sai otsustavaks teise seti käigule. Malygina omas kogu aeg turvalist edu, kuigi Nuudil jäi kasutamata viimase õlekõrrena olnud murdepall. Ja nii võitis Malygina teise seti tulemusega 6:2.