fbpx
Close

Homme stardib Karulaugu Spordikeskuses naiste ITF-i turniir Paf Open

– Tennis Karulaugu Spordikeskuses / Foto: Facebook

Homme stardib Viimsis Karulaugu Tennisekeskuses naiste ITF-i turniir (W15) Paf Open. Tegemist on siis analoogse turniiriga, mis toimus meestele nädal tagasi Pärnus. See on hea võimalus ka suurel hulgal Eesti naistennisistidel end proovile panna ja edetabelipunkte püüda.

Kvalifikatsiooni tabelist leiame kaheksa Eesti tennisisti: Saara Orav, Andrea Roots, Desire Pärn, Liisa Varul, Diandra Suitso, Anet Angelika Koskel, Elisabeth Iila ja Polina Ramenskaja. Võrreldes meeste Paf Openiga Pärnus on naiste turniiri kvalifikatsioonis mängijaid kümme rohkem (vastavalt 26 vs 16). Selleks,et lunastada pääse põhitabelisse tuleb olla võidukas kvalifikatsiooni teises ringis.

Kuna põhitabeli loosimiseni on veel aega, siis lõplikku sinna otse saanud Eesti naistennisistide arvu ei saa me praegu öelda. Palju sõltub ka eraldatud vabapääsmetest (wild card). Lisaks Elena Malyginale näeme põhitabelis (lisaks kvalifikatsioonile) suure tõenäosusega Maria Lota Kauli, Maileen Nuudit, Lissi Kubret ja Helena Narmontit.

Koroonapandeemia tõttu pealtvaatajaid halli ei lubata. Alates kolmapäevast kannab Delfi TV üle Eesti tennisistide mänge.

Turniiri info.

scroll to top