Kurmo Annus jõudis Miamis üksikmängus kolmandasse ringi

– Kurmo Annus ja Ivar Troost / Foto: Kurmo Annus

Miamis nooremate seenioride maailmameistrivõistlustel asusid võistlustulle meeste konkurentsis mitmed eestlased ka individuaalses arvestuses. M40+ meeskond sai teatavasti kaheksanda koha.

M40+ üksikmängus on Kurmo Annus (23) jõudnud 32 parema hulka. Avaringis oli ta vaba, teises ringis sai ta jagu Kanada tennisistist Robert Husainist 7:6(6) 7:6(5). Ivar Troost oli esimeses mängus parem Ricardo Martinsist (Portugal) 6:1 6:2, kuid teises ringis pidi alla vanduma 11. asetusega jaapanlasele Naoki Armotole 3:6 2:6.

Rene Busch, kes meeskondlikul turniiril mängis nooremas vanuseklassis, osales individuaalis “õiges” M45+ vanuseklassis. 2013. aasta MM-i pronks pidi asjad pakkima teises ringis. Alustuseks võitis ta ameeriklase Carlos Fornarise 6:2 6:0, ent seejärel alistus peale võidetud avasetti kuuenda asetusega Tšiili tennisistile Gonzalo Ambiadole  6:3 1:6 3:6.