Nooremate seenioride Eesti meistrivõistlustel üllatusi ei sündinud

– Rene Busch teeb endiselt noorematele tuule alla / Foto: Igor Pissarev/ETL

Kohe peale Eesti meistrivõistluste lõppu tulid Tallinna Kalevi Tennisekeskuse platsidele seeniorid vanuseklassides 35+ kuni 50+. Selgitati nende vanuseklasside Eesti meistreid, vanemad vanuseklassid võistlesid teatavasti Pärnus.

Analoogselt Pärnu turniirile oleks ka nooremate seenioride konkurentsis oodanud rohkem osalejaid. Vaid M35+ klassis oli mängijaid rohkem kui kaheksa. Taas kord oli nadi osavõtt naiste seas. Peeti vaid W35+ turniir ja saadi kokku üks segapaarismängu tabel.

M35+ tuli ülikindlalt esikohale varsti 50-aastast juubelit tähistav Rene Busch. Poolfinaalis alistas Busch Rein Aksimi 6:1, 6:1 ja seejärel finaalis analoogselt eelmisele aastale Andres Angerjärve 6:3, 6:0. Angerjärv oli poolfinaalis parem Johannes Raunist 6:0, 6:1. Angerjärv võitis siiski tiitli paarismängus koos Ken Leinusega, finaalis alistati vennad Johannes ja Mattias Raun veenvalt 6:1, 6:2. Sama vanuseklassi naiste üksikmängus saavutas samuti kindla esikoha Maaren Olander-Doyle edestades Malle Pärtelit. XD35+ segapaarismängus said meistrikullad kaela Johannes Raun ja Malle Pärtel, teine koht kuulus Rain Raidna ja Riin Veiramile.

M40+ vanuseklassi üksikmängu finaalis võitis Kristjan Pakk Stan Nahkori 6:2, 6:1, M45+ sisulises esikohamängus Tarmo Toomela Janno Tominga 6:4, 7:6 ning M50+ esikohamängus Aare Vahimets Urmas Mardi 6:3, 6:1.

– Aare Vahimets ja Sixten Raikkerus / Foto: Toomas Kuum

MD50+ paarismängus ei olnud tõsist vastast kulla võitnud Sixten Raikkerusele ja Aare Vahimetsale. Teine koht kuulus Andres Kuum/Heigo Einblaule.

Nooremate seenioride seas saavutas seega ainsana kaks tiitlit Aare Vahimets.