fbpx
Close

Kes aitab tennisesõbral üle elada külma talve?

Nagu aknast õue vaadates võib veenduda, on talv Eestis täie hooga käimas. Et külmade ilmadega väljas liikudes ennast mõnusalt tunda, pakub Popsport! hea hinnaga suurt valikut kvaliteetseid Didriksonsi talvejopesid ja parkasid meestele, naistele ja lastele. Kuidas valida endale ja oma pereliikmele parkat nii, et pärast mitu aastat ostuga rahul saaks olla? Sellele küsimusele aitab vastust leida Mustamäe Keskuse Popsport! kaupluse juhataja Lea.

Miks Didriksons?


Didriksons on Rootsi firma ja nende toodang on Eestis saanud väga populaarseks. Üheks põhjuseks on Eesti ja Rootsi sarnane kliima – talvel on külm ning lisaks veel ka palju niiskust, sademeid ja tuult. Didriksonsi joped ja parkad on enamasti kõik nö tehnilised ehk vihma- ja tuulekindlad ning kvaliteet väljendub kõikjal, alates välismaterjalidest, lõpetades lukkudega.

Kuna PopSport! pakub meestele 7 ning naistele 13 erinevat Didriksonsi mudelit, siis valikuvõimalus on lai. Kõige parema ostukogemuse saab ise kauplusesse kohale minnes ning klienditeenindjatatelt abi paludes. Asjatundjatelt saadav info tagab, et saadakse tõepoolest enda vajadustele sobiv parka ning saab mitu talve ennast mõnusalt tunda.

Kuidas valida?

Kui kliendil endal pole poodi minnes ühtegi eelistust, siis aitab Popsport! kaupluste asjatundlik personal müügisaalis inimesel järk-järgult otsuseni jõuda.

Sobiva jope valimisel on oluline selgeks saada:

* parka pikkus;
* kui soe peab parka olema;
* parka värv;
* kuidas taskud asetsevad;
* milline on kapuuts.

Olenevalt inimestest võib jope valik alata mudelist või hoopiski värvitoonist. Igapäevaselt erinevate klientidega kokku puutuva Lea sõnul on Eesti mees reeglina tagasihoidlik ning suurimat rahulolu pakub kas must või tumesinine parka. Aga leidub ka mehi, kes julgevad küsida ka erksamaid värvitoone. Didriksons pakub erinevatel hooaegadel ka värskeid värvilahendusi, millest mõned osutuvad populaarsemateks ja mõned piirduvadki ühe talvega.

Kui eelmisel aastal võeti Eesti meeste hulgas hästi vastu punane värv, siis tänavuse talve valikust on lisaks tavapärastele toonidele populaarsust kogunud heleroheline. Trendivärvina on meestele valikus ka kohvipruun, mis sobib väga moeteadlikule kandjale. Naiste värvivalik on laiem ja julgem, alustades populaarsest ja naiselikust roosast, lõpetades tänavuse hooaja trendivärvi ploomi-punasega.

Lapsed soojalt riidesse!

Lastele saab Popsport! poodides teha esmalt põhimõttelise valiku, kas panna võsuke riidesse jope ja soojade talvepükstega või ühes tükis Didriksonsi kombinesooni. Kombinesoone pakutakse kuni 140 cm pikkustele lastele ja lisaväärtusena on paljudel mudelitel võimalik lapse kasvades jala osasid ja varrukaid kerge vaevaga veidi pikemaks teha. Kui sellele komplektile lisada veel populaarseks müügiartikliks olevad Didriksonsi lastekindad, siis saavad vanemad olla veendunud, et järeltulija saab mõnusalt talveilma nautida.
 
Järelturgu ei soovita

Kuna Didriksonsi toodang on tõepoolest kvaliteetne, siis on Eestis tekkinud parkadele ka üsna aktiivne järelturg. Asjatundjad kasutatud talvejopet osta ei soovita, kuna pole teada, kui hästi konkreetse riide eest on hoolitsetud. Vaatamata kõrgele kvaliteedile kaotavad joped iga pesukorraga veidi oma tehnilisi omadusi ning soojust. Eriti märgatav on see olukorras, kus parka eest hoolitsetakse valesti. Sellisel juhul pole saadav kaup väärt isegi seda odavat järelturu hinda. Väga tähelepanelik tuleks olla heledate kasutatud lasteriiete ostmisel, sest neid on kordi ja kordi pestud ning nad pole enam nii soojad ja veekindlad kui uus talvevarustus.

Kiire e-pood!

Kui Popsport! kauplustest saab ostu sooritades uus parka seljas koju kõndida, siis ka Popsport! veebipood pakub kliendile väga kiiret teenindust. Olenevalt kullerteenusele kuluvast ajast jõuab kaup kohale 1-3 tööpäevaga, kuid paljudel juhtudel saab kodus uue jope selga tõmmata juba järgmisel päeval. Mustamäe Keskuse Popsport! poe juhataja Lea kinnitas, et tema kogemuse põhjal on kliendid kõige rahulolevamad endiselt päris kauplusest ostu sooritades, kui saab parkat proovida, katsuda ja klienditeenindajaga suhelda.

Põruta poodi , sest tänasest on parkade hinnad all kuni 50%! Vaata SIIT.

scroll to top