fbpx
Close

Sinu järgmine klient võib tulla tennisesõprade seast

Tennisesõbrad / Foto: Scanpix

Tenniseharrastajad leiavad omavahelise matši joogipausi ajal võimaluse teha juttu ka tennisevälistest tegevustest. Ühine huvi sama harrastuse vastu loob hea eelduse sõpruseks, aga ka äri- või kliendisuhte loomiseks.

Eesti spordiregistri andmetel oli 2020. aastal registreeritud tenniseharrastajate arv 6533, olles sellega kindlalt TOP10 spordiala hulgas. Siia pole arvestatud mängijaid, kes pole ühegi klubi nimekirjas, mistõttu on harrastajate koguarv kindlasti suurem.

Tennisnet.ee tenniseuudiste vastu tunneb regulaarset huvi 10 000 unikaalset külastajat kuus, kes teevad selle ajaga kokku 35 000 külastust ja veedavad lehel kamba peale kokku tuhat tundi. Siia lisanduvad veel tuhanded Facebooki jälgijad ning partnerlehtedel (Tennis.ee, Õhtuleht.ee, Võrkpall24, Korvpall24) Tennisneti uudiste lugejad.

Google Analyticsi statistikat vaadates on kõige suurem osakaal külastajaid vanusegrupist 45-54 aastat ning meeste ja naiste vahel jaguneb külastatavus peaaegu võrdselt.

Tennisneti külastajate jagunemine vanuse järgi / Allikas: Google Analytics

Paljud tenniseuudiste lugejad on ise harrastustennisistid ja noormängijate lapsevanemad. Google täheldab, et Tennisnet.ee külastaja tunneb veel suurt huvi kinnisvara, reisimise, finantsteenuste ja eneseharimise vastu.

Pakume võimalust avaldada oma toote või teenuse tutvustusi ja teha tennisesõpradele pakkumisi. Värsked postitused avalduvad Tennisnet.ee esilehel ning jäävad SEO eesmärkidel ka hiljem leitavaks.

Sisuturundusliku artikli avaldamine 149€ (Teie toodetud postituse avaldamine).

Sisuturundusliku artikli tootmine + avaldamine 199€ (meie toimetaja viib läbi telefoniintervjuu)

Postitusega pakume tasuta kaasa ka nädalase bänneripinna.

Huvi korral kirjuta: reklaam@tennisnet.ee

scroll to top