fbpx
Close

Sinu järgmine äripartner võib tulla tenniseväljakult

Tennisesõbrad / Foto: Scanpix

Tenniseharrastajad leiavad mõnikord omavahelise matši joogipausi ajal võimaluse teha juttu ka tennisevälistest tegevustest. Ühine huvi sama harrastuse vastu loob hea eelduse sõpruseks, aga ka äri- või kliendisuhte loomiseks.

Eesti spordiregistri andmetel oli 2020. aastal registreeritud tenniseharrastajate arv 6533, olles sellega kindlalt TOP10 spordiala hulgas. Siia pole arvestatud mängijaid, kes pole ühegi klubi nimekirjas, mistõttu on harrastajate koguarv kindlasti suurem.

Tennisnet.ee tenniseuudiste vastu tunneb regulaarset huvi 10 000 unikaalset külastajat kuus, kes teevad Tennisnet.ee lehele kuu jooksul kokku 35 000 külastust (3-4 külastust ühe külastaja kohta) ja veedavad lehel kamba peale kokku tuhat tundi. Siia lisanduvad veel Facebooki kasutajad ning partnerlehtedel (Tennis.ee, Õhtuleht.ee) Tennisneti uudiste tarbijad.

Google Analyticsi statistikat vaadates on kõige suurem osakaal külastajaid vanusegrupist 45-54 aastat ning meeste ja naiste vahel jaguneb külastatavus peaaegu võrdselt.

Paljud tenniseuudiste lugejad on ise harrastustennisistid ja noormängijate lapsevanemad. Google täheldab, et Tennisnet.ee külastaja tunneb veel suurt huvi kinnisvara, reisimise, finantsteenuste ja eneseharimise vastu.

Tennisnet.ee külastaja huvid / Allikas: Google Analytics

Tennisnet.ee pakub võimalust tutvustada oma tegevusala. Lugu, mis jõuab pea kõigi tennisehuvilisteni avaldatakse Sisuturunduse sektsioonis ja see tõstetakse esile ka Tennisneti esilehel. Kui teie jaoks on oluline olla ka Google otsingumootoris paremal positsioonil, siis meie märksõnade suunamine (backlinks) postituses soodustab seda. Postituse juurde saab lisada ka logo, pakkumise ja kontaktid.

Sisuturundusliku artikli avaldamine 99€ (Teie toodetud postituse avaldamine).

Sisuturundusliku artikli tootmine + avaldamine 149€ (meie toimetaja viib läbi telefoniintervjuu).

Kogu tulu investeerime Tennisneti arengusse.

Huvi korral kirjuta: reklaam@tennisnet.ee või helista +372 5452 5254.

scroll to top