fbpx
Close

Kapitel jätkab Eesti Tennise Liidu kuldsponsorina

Mark Lajal mängimas Lõuna-Koreas Challenger-turniiriil. / Foto: Facebook

Alates 2015. aastast Eesti tennist toetanud Kapitel ja Eesti Tennise Liit uuendasid sponsorlepingut, mis sätestab Kapiteli kui ühe Eesti Tennise Liidu kuldsponsori toetuse sisu ja mahud. Kapitel keskendub jätkuvalt andekate noortennisistide arengu toetamisele.

Kapiteli toetus aitab kaasa Eesti tennise arengule ja sponsorlepinguga seotud Kapiteli stipendium toetab mitmeid Eesti väljapaistvaid 15-23aastaseid noortennisiste eesotsas meie meeste esireketi Mark Lajaliga. Stipendium võimaldab noortel parandada oma treenimis- ja võistlemisvõimalusi.

Mark Lajal on toetuse eest tänulik, lausudes, et on meeldiv kogeda, et Eestis on ettevõtteid, kes on nõus toetama noori sportlasi, kellel on suured unistused. Marki sõnul on Kapiteli abi oluline ning aitab kaasa tema osalemisele välisturniiridel, kattes osaliselt reisi- ja majutuskulud.

„Tennis on meile südamelähedane ning  hea meel on olnud pea kümme aastat anda hoogu andekate noortennisistide arengusse, sealhulgas toetada Mark Lajali tõusu Eesti esinumbriks,“ ütles Kapiteli juht Taavi Ojala.

Eesti Tennise Liidu peasekretäri Allar Hindi sõnul on Kapiteli toetus väga tänuväärne – see lihtsustab meie tulevikulootuste treenimise ja võistlemise võimalusi ning aitab mitmete tennise kandepinda arendavate tegevuste elluviimisele nagu näiteks erinevate võistluste korraldamine.

scroll to top