fbpx
Close

Kaia Kanepi treener juhendas New Yorgis Monica Puigi

Rio de Janeiro olümpiavõitja Monica Puig. / Foto: AFP/Scanpix

2016. aasta olümpiavõitjat Monica Puigi, kes kohe esimeses ringis eesti juurtega rootslannale Rebecca Petersonile kaotas, juhendas US Openil Kaia Kanepi treener Dušan Vemic.

Tennisnow avaldas sellise info juba 21. augustil, sest veidi enne seda sai Puig teada, et tema senine treener Kamau Murray naasis oma endise õpilase Sloane Stephensi juurde. Puig sõnas, et Murray otsus tuli talle täieliku üllatusena. “Kamau teatas, et ei saa mind New Yorgis juhendada,” ütles Puig. Et aga põhjus on Stephensi juurde naasmine, seda sai Puig teada alles siis, kui USA tennisist sellest Twitteri kaudu teatas. Samas on öeldud, et pärast seda palus Puig abi Dušan Vemicilt. Sellest teatas Puigi agent Marijn Bal.

Praegu ei ole teada, kas see fakt iseenesest tähendab, et Vemic enam Kanepit ei juhenda. On ka enne olnud juhtumeid, et üks treener on õpetanud kaht mängijat, kui nad päris absoluutsesse tippu ei kuulu. WTA tennisefoorumis oli kirjas, et vähemalt New Yorgis Vemic Kaiat ei treeni, aga see info vajab veel kinnitust kindlamatest allikatest.

scroll to top