fbpx
Close

Kolm eestlannat Šiauliai paarismängu poolfinaalis, vähemalt üks saab finaali

– Polina Ramenskaja / Foto: Viktor Burkivski

Kui Šiauliai ITF-i juunioride 5. kategooria turniiril eestlaste käsi üksikmängus kuigi hästi ei käinud, siis neidude paarismängus on finaalikoht tänaseks kindel.

Pikk, aga õnnestunud tööpäev oli täna Elisabeth Iila/Polina Ramenskajal, kes võitsid kaks mängu. Nad alistasid esmalt Arina Babkova (Venemaa)/Katerina Rublevska (Ukraina) 7:6, 6:3 ja õhtupoolikul kolmandana asetatud Yeva Avetisjani (Armeenia) ja Aglaja Fjodorova (Venemaa) 7:6, 6:2.

Poolfinaalis lähevad Iila/Ramenskaja kokku Anet Angelika Koskeli ja Klaudia Bubelytega (Leedu, 2), kes alistasid Meda Reimoryte/Emilija Tverijonaite 6:0, 6:2. Seega saab finaali kas kaks või üks Eesti tennisist.

Noormeeste paarismängus Gregor Marius Kliimask ja Ronan Vahtras kaotasid veerandfinaalis, kuid väga napilt Edvards Teodors Liepinšile (Läti) ja Ainius Sabaliauskasele (Leedu) 3:6, 6:4, 7:10.

Veel napimalt langes 5. kategooria turniiril Kreuzlingenis (Šveits) välja Viktoria Kleer Kliimand koos hispaanlanna Claudia Sanchez Quesadaga (4), kes kaotasid šveitslannadele Emma Pennele ja Andjela Petrovicile 6:7, 7:5, 10:12.

scroll to top