fbpx
Close

Harri Neppi: Anett mängis palju paremini kui tänavu varasemates mängudes

– Tennisepall / Foto: Pixabay

Treenerist eksperdi Harri Neppi arvates tegutses Anett Kontaveit Indian Wellsi turniiri laupäeva hilisõhtuses mängus Monica Puigi vastu märksa paremini, kui tänavu eelmistel turniiridel.

Tuletame meelde, et Kontaveit alistas Puigi 6:3, 7:6 ja pääses 3. ringi. “Võit tuli ikka eelkõige tänu Anetti enda heale mängule, mitte vastase eksimuste tõttu,” leidis Neppi. “Mõned hetked tema mängus olid natuke kehvemad, kui ta teise seti lõpus oma pallingu kahel korral kaotas, aga muus osas oli mäng perfektne.”

Neppi tõstis eriliselt esile Anetti lööke rasketes olukordades. “Seekord ei olnud tal mingit häda jooksu pealt pallide löömisega. Sai kõik hästi kätte ja lõi ka kõvasti tagasi. Kaitses oli eriti hea esitus,” kiitis Neppi.

Kaia Kanepi kaotust Julia Görgesile Neppi kahjuks ei näinud. “Nii palju, kui ma neid mängijaid oskan võrrelda, siis mõlemad löövad valusalt ja teravalt, aga kaitses on Görges etem. Ta toob raskeid palle tagasi ka, kuid Kaia pahatihti ei suuda,” ütles Neppi. Tundub, et just Neppi öeldud faktor oligi öises mängus üks otsustavaid.

scroll to top