fbpx
Close

Kaia Kanepi on sattunud venelannade tabeliossa, esimene vastane on maailma 96. reket

Kaia Kanepi tänavusel Charlestoni turniiril. / Foto: Zumapress/Scanpix

Kaia Kanepi, kes on Pariisis peetaval WTA 125K turniiril Trophee Lagardere esimesena asetatud, kohtub avaringis Kamilla Rahhimovaga (WTA 96).

Tegemist on tatari päritolu venelannaga, seepärast tal riiki sulgudes polegi ja põhimõtteliselt on täiesti võimalik, et kuni poolfinaalini kohtub Kaia ainult riigita tennisistidega. Teises ringis on Kaial ka võimalus uuesti mängida 16-aastase Linda Fruhvirtovaga (Tšehhi), kes aga selleks peaks võitma Anna Blinkova. Anastassia Potapova (8) on Kaia võimalik vastane veerandfinaalis, aga nii palju ette vaadata on siiski naiste tennises üsna tänamatu töö, sest üllatusi juhtub pea alati.

Kuna Tennisnet ei kirjuta eelvaateid turniiridele, mis ei ole WTA või suure slämmi turniirid (samuti ka tippturniiride kvalifikatsioonimängudele), siis tutvustame siin põgusalt Rahhimovat. Tegemist on 20-aastase mängijaga, kes suure tõusu tegi aastal 2019, kui kerkis 890. kohalt TOP200 sekka. Sealt alates on ta vaikselt sammunud ülespoole, mullu oli Rahhimova parim edetabelikoht 104. ja TOP100 sisse tõusis ta esimest korda neli nädalat tagasi 11. aprillil, kui ta jõudis Bogota WTA turniiril poolfinaali. Rahhimova on võitnud viis ITF-i turniiri, kõik need aastal 2019. Juunioride maailma edetabelis oli Rahhimova parimal nädalal 20. ja võitis ka ühe 1. kategooria turniiri Tšehhis. Kaia ei ole varem Rahhimovaga kohtunud.

Praegu pole veel teada, millal Kaia avaringi mängu peab. Vaadake Pariisi turniiri tabelit siit.

scroll to top