fbpx
Close

Jannik Sinner Roomas ei mängi

Jannik Sinner. / Foto: AP/Scanpix

Maailma teine reket Jannik Sinner oli kahjuks sunnitud loobuma ainsast ATP Masters 1000 turniirist, mis toimub tema kodumaal Itaalias.

Puusavigastus, mis sundis Sinnerit enne veerandfinaali katkestama Madridi Mastersi, ei ole piisavalt kiiresti paranenud. Sotsiaalmeedia kaudu kirjutas Sinner: “Mul ei ole kerge seda sõnumit edastada, aga pärast konsulteerimist arstide ja muude spetsialistidega pean teatama, et ei saa mängida Roomas. Loomulikult olen väga kurb, sest see on üks mu lemmikturniire ja ootasin väga võimalust mängida Itaalia publiku ees. Nüüd teeme arstide ja meeskonnaga tööd selle nimel, et saaksin kaasa lüüa Roland Garrosis.”

Sinner ei oleks isegi Rooma turniiri võitmise korral maailma esireketiks tõusnud, kuid juba Prantsusmaa lahtistel võinuks itaallane Novak Djokovicist mööduda, sest serblasel on kaitsta mullused võidupunktid. Pärast Rooma turniirist loobumist vähenes tunduvalt Sinneri võimalus Pariisis esireketiks kerkida.

Seega ei tee Roomas vigastuse tõttu kaasa maailma teine ka kolmas reket (Carlos Alcaraz), kuid ei ole ju välistatud ka neljanda reketi Daniil Medvedevi loobumine, sest temagi katkestas Madridi turniiri veerandfinaalis poole mängu pealt.

scroll to top