fbpx
Close

Elena Malõgina jõudis kindlalt finaali

Elena Malõgina mängimas Vilniuses. / Foto: Leedu Tennise Liit

Elena Malõgina on Varbergi W15 turniiril õigustanud esimest asetust, kui ta täna poolfinaalis alistas Naima Karamoko (Šveits, WTA 804.) 6:3, 6:2.

Murdeid oli selles mängus palju ja vastane võitis kummaski setis ainult ühe oma servigeimi. Esimeselt servilt teenis Malõgina 62% punktidest, mis liivaväljakul on täiesti rahuldav, aga Karamoko ainult 43% punktidest.

Finaalis kohtub Malõgina oma selle turniiri arvatava pearivaali Caijsa Wilda Hennemanniga (Rootsi, WTA 447.), kes on teisena asetatud. Praegu 23-aastase Hennemanniga kohtus Malõgina kaks korda 2022. aastal ja mõlemad mängud olid ühepoolsed – kevadel Billie Jean King Cupil kaotas Malõgina 1:6, 0;6, aga sügisel Helsinki W25 turniiril võitis 6:2, 6:2.

Kursumlijska Banja W15 turniiril sai otsa paarismängus südilt mänginud Grete Gulli ja Anna Maria Tottrupi tee. Poolfinaalis nad kaotasid Serbia paarile Anastasija Cvetkovic/Anja Stankovic 3:6, 4:6. Eestlannad võitsid vastaste servi mängu esimeses geimis, aga pärast seda kaotasid oma pallingu kokku kolm korda.

scroll to top