fbpx
Close
PAF.ee

Federer: Ajame vahel üksteist hulluks nagu iga pere

– Roger Federer / Foto: Pixabay

Roger Federer paljastas väljaandele Gloebesport paar mõtet seoses koroonaviirusega tekkinud olukorrale.

Federer rääkis muuhulgas: “Olen oma vormiga rahul ja arvan, et hooaja jätkamiseni on veel pikk tee. Ma ei treeni praegu, sest ausalt öeldes ei näe selleks mingit põhjust. Minu jaoks on nüüd oluline seda pausi nautida pärast tennise mängimist. Tennisest ma väga puudust ei tunne. Hakkan temast puudust tundma siis, kui paus on lõpule jõudmas. Ja tegelikult on mul eesmärk treenima hakata kui tunnen end väga motiveeritud.”

“Pärast viimast operatsiooni 2016. aastal ei ole ma kunagi kodus olnud üle viie nädala. See on meie pere jaoks suurepärane aeg, aga muidugi ajame vahel üksteist hulluks nagu iga pere”, lisas šveitslane naerdes.

Pealtvaatajateta mängimise kohta arvas 20-kordne Suure slämmi võitja järgmist: “Ma lihtsalt ei kujuta seda ette. Loodetavasti seda siiski ei juhtu. Pealtvaatajateta mängida on imelik. Jah, see võimalus pole välistatud, kuid tore oleks naasta tuttavasse atmosfääri. Peame ootama, kuni naaseme normaalsetesse tingimustesse. Vähemalt 50% täituvusega tribüünidele. Mul on raske ette kujutada suuri turniire tühjade tribüünidega.”

scroll to top