fbpx
Close

Florida turniiril jõudis esimesena finaali Alison Riske

Alison Riske. / AP/Scanpix

Floridas peetaval nelja naistennisisti turniiril, mis kannab nime UTR Pro Match Series, sai esimesena finaali kõrgeima edetabelikohaga osaline Alison Riske (USA, WTA, 19).

Alagrupiturniir oli väga tasavägine, sest keegi ei jäänud võiduta ega kaotuseta. Rankingufavoriit Riske alustas halvasti, kui kaotas kahes setis Ajla Tomljanovicile (Austraalia, 56) ja esimese seti Amanda Anisimovale (USA, 28.) 0:4. Kuid siis võitis Riske seitse geimi järjest, kuid kaotas seejärel kolm ning otsustava seti tie-break’is oli Anisimoval kaks matšpalli. Riske lõpetas aga nelja võidetud punktiga (tie-break 8:6) ja alistas noorema kaasmaalanna 0:4, 4:0, 4:3.

Kui teisel päeval alistas Riske Danielle Collinsi (USA, 51) 4:1, 1:4, 4:1, ei olnud tema edasipääs veel kindel, sest tekkida võis “surnud ring”. Aga kui Anisimova võitis kolmes setis Tomljanovici, siis ta sellega ennast ei päästnud, kuid aitas Riske finaali. Nüüd pidid teise finalisti otsustama Collins ja Tomljanovic.

Paraku jäi see mäng vihma tõttu pooleli, kui Tomljanovic oli võitnud esimese seti 4:3 ja Collins teise 4:3. Eesti aja järgi pühapäeva pärastlõunal kohtumist jätkatakse.

scroll to top