fbpx
Close

TEAM TENNIS | Viimsi Open – täiskasvanud tenniseharrastajate meistrivõistluste võitjad selgusid tugevas konkurentsis

Viimsi Open: Siim Mansberg, Anett Schutting, Õnnela Urb, Kert Kevin Lissmann

TEAM TENNIS | VIIMSI OPEN harrastajate meistrivõistlused tennises toimusid 10. – 11. novembril FV Rackets Viimsi ja FORUS Spordikeskus Viimsi tenniseväljakutel.

Reede õhtul korraga kahes Viimsi tennisekeskuses toimunud üksikmänguvõistlusel oli tase tugev. Naistest jõudsid poolfinaalidesse Madleen Kallast ja Õnnela Urb, kellest viimane tuli turniiri kolmandale kohale. Finaalis kohtusid aga Anastassia Astrelina ja Anett Schutting. Endine profisportlane Schutting võttis vaatamata põnevatele punktidele ülekaaluka võidu, loovutades finaalis vaid ühe geimi.

Anett Schutting

Meeste üksikmängus olid kohal lisaks vähem kogenud harrastajatele ka mitmed esiliiga mängijad ja treenerid. Neljandale kohale jõudis Silver Kalmus, kolmanda koha saavutas Siim Mansberg ning finaali jõudnud Heiki Kanne alistus meistriks tulnud Tarmo Toomelale.

Tarmo Toomela

Segapaarismängud algasid laupäeva hommikul, et kella kolmeks oleksid võitjad selgunud ja kõik soovijad jõuaksid ka Kontaveidi suurele tenniseõhtule. Kaksteist heal tasemel segapaari selgitasid lühendatud mänguformaadis omavahel parimad. Kolmanda koha saavutasid Hiiumaa Tenniseklubist külla saabunud selleaastased Hiiumaa meistrid segapaarismängus Riin Veiram ja Rain Raidna. Finaalis hästi võidelnud Õnnela Urb ja Kert Kevin Lissmann jäid aga alla Siim Mansbergile ja kahekordseks Viimsi Open meistriks tõusnud Anett Schuttingule. Nii üksikmängu kui paarismängu võitjatele pani Piletitasku välja piletid Kontaveidi suurele tenniseõhtule.

TEAM TENNIS | Viimsi Open 2023 auhinnalaud oli soliidne tänu toetajatele: Viimsi vald, Tallinn Viimsi SPA, Black Rose pubi, Tennis-zone.ee, Veinisõber, TopGun, Värska Originaal, Tallink, Apotheka, Given, Raasiku Õlletehas, Kingaprof, Piletitasku, Junimperium, Nudist Drinks.

TEAM TENNIS on harrastajate tenniseklubi, mis korraldab regulaarseid tennise rühma- ja personaaltrenne Viimsi tennisekeskuses ja ka üle Eesti teistes tennisekeskustes paljude tennisetreeneritega. Klubi korraldab ka harrastajate tennisesarja TEAM TENNIS Tour ning tenniselaagreid nii Eestis kui mujal.

scroll to top