fbpx
Close

Djokovic sai esimese sportlasena Serbia Posti margiseeria

– Novak Djokovic | Foto: imago_images/Xinhua/Scanpix

Serbia rahvuslik postiteenuste ettevõte Pošta Srbije austas Novak Djokovici lansseerides margiseeria, millel meenutab tennisetähe saavutusi. Markidele on jäädvustatud näiteks serblase 350 nädalat maailma esinumbrina ja 20 suure slämmi tiitlivõitu.

Djokovicist sai esimene oma riigi sportlane, kelle nimi ilutseb Serbia postmarkidel. Djokovic rääkis Serbia Posti poolt korraldatud margiseeria esitlusel, et see on tema jaoks suur au.  

“On au omada endanimelist Serbia marki. Aitäh heldele kodumaale selle haruldase kingituse eest. Kummardan maani. Tänan kõiki, kes selle võimalikus tegid. Tänan Serbia Posti selle algatuse eest, millega püütakse taaselustada kirjade ja postkaartide kirjutamise traditsiooni ning mul on hea meel, et saan sellele kaasa aidata,“ ütles maailma tennise esinumber.

„Meie Fond saab iga päev palju kirju lastelt üle kogu Serbia, samuti nende õpetajatelt ja treeneritelt. Nad vajavad abi ja tuge hariduse igas arenguetapis. Tahame ja oleme pühendunud iga jumala päev sellele, et järgmise kümne aasta jooksul oleks igal Serbia lapsel võimalus käia lasteaias ning tingimused unistamiseks ja unistuste elluviimiseks,“ sõnas serblane.

Novak Djokovici instagrami kontol saab näha ka fotot pidulikust tseremooniast.

scroll to top