fbpx
Close

Karolina Muchova ei osale Austraalia lahtistel

Tõeline võitleja Karolina Muchova. / Foto: Reuters/Scanpix

Tšehhi tennisemängija Karolina Muchova teatas, et võttis end järgmisel kuul toimuvatelt Austraalia lahtistelt maha, sest pole vigastusest taastunud.

32-aastane tšehhitar kinnitas teisipäeval, et teda vaevavad endiselt kõhulihaseprobleemid. Tšehhi meedia teatel vigastas 2021. aasta Australian Openi poolfinalist ennast just lõppeva aasta esimesel suurel slämmil. Valu kimbutas Muchovat kogu hooaja ning tõmbas hooajastepsli lõplikult välja pärast esimese ringi kaotust US Openil. 

„Kahjuks ilmnes, et kõhulihase probleemiga on kaasnenud ka teised probleemid ning nii tiim kui arstid soovitasid tungivalt Austraaliasse mitte lennata. Vajan lisaaega, et täielikult terveneda.

Melbourne oli Muchovale paigaks, kus ta tõelise läbimurde tegi. Olles kümnendat korda suure slämmi põhitabelis alistas ta veerandfinaalis kohaliku supertähe Ashleigh Barty enne kui jäi kolmes setis alla Jennifer Bradyle. Kolm kuud hiljem saavutas Muchova oma karjääri kõrgeima edetabelikoha. tõustes WTA rankingus 19. kohale

Seoses füüsiliste hädadega peatus Muchova kiire tõus hooaja teisel poolel, ta jõudis küll Wimbledonis veerandfinaali, kuid pärast mängis tuuril vaid viis kohtumist, millest võitis kaks.

„Mul on väga kahju, et ei saa 2022. hooaega alustada Austraalias. Kuid annan endast kõik, et olla väljakul võimalikult ruttu tagasi,“ kirjutas Muchova sotsiaalmeedias.

Austraalia lahtised algavad 17. jaanuaril.

scroll to top